PosnetServer obsługuje większość popularnych drukarek nowej homologacji, jednak może się zdarzyć że posiadana drukarka nie jest wspierana. W takiej sytuacji zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub skorzystania z formularza na dole tej strony.

System może również obsługiwać również drukarki starej homologacji, lub drukarki innych firm. Pragniemy rozwijać nasze produkty, więc zachęcamy do kontaktu z nami, przesłania modelu drukarki i (jeśli jest dostępny) opisu protokołu komunikacyjnego.

Znane problemy

POSTNET Thermal XL2 z 2019 roku

 • Problemy z wydrukiem Faktur
  • Drukarka nie obsługuje rozszerzonego nagłówka (pole headerex). Prosimy nie używać tego pola.
  • Drukarka nie obsługuje rozszerzonej stopki, dlatego może występować błąd podczas próby wydruku faktury z oprogramowania bez licencji – wersja bez licencji używa rozszerzonej stopki do wydruku disclaimer’a “Printed from unregistered version of PosnetServer” (za to nieudogodnienie przepraszamy i dołożymy wszelkich starań aby usunąć ten problem w kolejnych wersjach)

POSNET MOBILE HS

Posnet Mobile HS to kasa fiskalna. Kasy fiskalne nie działają tak samo jak drukarki i nie można przesyłać na nie sekwencji wydruku. Wydruk może nastąpić jedynie z poziomu klawiatury urządzenia.

formularz

  Share This

  What's your reaction?
  1Smile0Lol0Wow0Love0Sad0Angry

  2 Comments

  • Tomasz
   Posted April 9, 2019 11:04 am

   Czy system działa z drukarkami Thermal XL?

   • admin
    Posted April 10, 2019 11:47 pm

    Tak, system był testowany z wieloma modelami drukarek Thermal XL

  Leave a comment